امور کارآفرینی همراه با نظم

کارآفرینی مسیر پر پیچ و خمی است و اگر نظم در آن نباشد هرج و مرج نیز به آن اضافه می شود و البته هر کسی نمی تواند از پس آن برآید. نظم در هر زمینه ای به نحوی کمک می کند. در کارآفرینی در موارد زیر موثر است:


برنامه ریزی از قبل

برای هر قرمی که می خواهید بردارید باید از قبل برنامه ریزی کنید تا همه ی عواقب کارتان را به خوبی بدانید. با برنامه ریزی بدون اینکه از زمان و کیفیت کارتان کم شود، به وظایف تان می رسید.


سخنرانی

اگر سخنران خوبی باشید می توانید اکثر معاملات تان را با موفقیت به پایان برسانید. وقتی برای یک کار کوچک، سخنرانی خوبی ارائه دهید قطعا می توانید در جهان پیام تان را به خوبی برسانید. یکی از بهترین ویژگی های کارآفرینان سخنرانی است که اگر به خوبی انجام شود هیچ کس در حرفه ای بودن آنها شکی نمی کند.


مدیریت مالی

هر چیزی که وارد یا خارج از کسب و کارتان می شود را باید یادداشت کنید. این کار در طولانی مدت بر مهارت حسابداری شما اثر شگرفی می گذارد.


مدیریت زمان

زمانی که با کمی وقت و زیادی کار مواجه هستید، مدیریت زمان کاملا به کارتان می آید. زمان برای یک کارآفرین مهم است چرا که کارمندان زیادی برای او کار می کنند و اگر کارآفرین نتواند به خوبی کارها را مدیریت کند در آخر نمی تواند حقوق کارمندان را بدهد.


حس مالکیت کارمندان

بهره وری از منابع انسانی مخصوصا در مواقع بحران، برای یک کارآفرین بسیار مهم است. به همین دلیل لازم است که به کارمندان نشان دهد که چقدر کار آنها برای شرکت مهم است و قدردان شان باشد. کارمندان هم باید احساس مالکیت نسبت به شرکت داشته باشند و بدانند سرنوشت آنها و شرکت به هم گره خورده است. این کار را با دادن مسئولیت به کارمندان می توانید انجام دهید.


حل مشکلات

یکی از مشکلاتی که کارآفرینان را زجر می دهد این است که خیلی دیر به راه حل مشکلات می رسند و همیشه منتظر زمان مناسب برای حل آنها هستند. حقیقت این است که باید از قبل راه حلی برای مشکلات پیدا کنید تا به رویارویی، به سرعت آنها را حل کنید. زیرا مشکلات حل نشده روی هم انباشته و بزرگ و بزرگ تر می شوند.


ارتباط با مردم

معمولا در محیط های کوچک کاری، مشکلاتی میان افراد به وجود می آید. از این رو اغلب نمی توانند بر کار متمرکز شوند. باید قبل از اینکه اوضاع از کنترل تان خارج شود به حل این مشکلات بپردازید.

کارآفرینی فقط به کار ختم نمی شود بلکه فرد باید به خودسازی نیز بپردازد و در صورت لزوم عادات درستی را در خود ایجاد کند تا کار درست را به طور خودکار انجام دهد.


یکی از استارت آپ های بسیار خوب وتازه تاسیس شده در حوزه ی فریلنسری HIWORK است. با اینکه تازه شروع به کار کرده اما با فراهم کردن محیطی کاملا دوستانه و رقابتی به پیشرفت روز افزون فریلنسر ها کمک میکند و روز به روز در حال موفقیت و پیشرفت می باشد. شما می توانید در HIWORK پروژه خود را به طور کاملا رایگان ثبت کرده و با تخفیف 100 درصدی متخصص مورد نظر را پیدا کنید.

/ 1 نظر / 75 بازدید
filebazaar

درآمد تضمینی با دیدن تبلیغات داخلی در آمد زایی عالی و ساده لطفا متن زیر را تا انتها مطالعه فرمایید ما برای شما یک پیشنهاد تازه داریم. بزرگترین رسانه کشور با در برگیری بالا توی جیب شماست. چیزی که هر وقت اراده کنید می تواند محتوای تبلیغی شما و اطلاع رسانی شما را به میلیون ها نفر برساند و باعث رونق کسب و کار شما شود. در مورد گوشی موبایل شما صحبت می کنیم. ما برای گوشی هوشمند شما رسانه ای طراحی کرده ایم که این کار را به خوبی و درستی انجام می دهد. "ما رسنو هستیم، رسانه تبلیغاتی کاربر محور ایران" نحوه درآمدزایی شما از این سیستم به این صورت می باشد که شما با مشاهده کردن تبلیغات درون اپلیکیشن می توانید کسب درآمد انجام دهید. شما با معرفی این اپلیکیشن به دیگران می توانید تیم سازی کنید و از تمام فعالیت های افراد تیم(مشاهده تبلیغات توسط افراد تیم) پورسانت دریافت کنید!!! بدون سرمایه بدون حمایت بدون اختصاص زمان زیاد بدون تجربه،دانش و تخصص فوق العاده کسب درآمد کنید آی دی کانال تلگرام برای دریافت اطلاعات بیشتر : @forsat_vijeh و یا مراجعه به لینک : http://ez-money.blog.ir/1397/05/19/r1